Zasady przyjęcia i pobytu.

 

Do Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie przyjmowane są osoby pełnoletnie – po ukończeniu 18 roku życia. Pierwszy kontakt z Pacjentem następuje w Izbie Przyjęć (Budynek nr 102, parter, boczne wejście od strony Kaplicy) – tel 12-65-24-321, która czynna jest całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.

Przyjęcia odbywają się w trybie planowym – w terminie uzgodnionym z Pacjentem lub jego Opiekunem, oraz w trybie nagłym – bez wcześniejszego uzgodnienia, jeżeli stan zdrowia wskazuje na konieczność hospitalizacji (ostateczną decyzję w sprawie przyjęcia podejmuje Lekarz Dyżurny Izby Przyjęć).

Dokumenty niezbędne przy przyjęciu do Szpitala w trybie planowym:

Pacjent powinien posiadać także piżamę, kapcie i przybory toaletowe. Chory może, jeśli wyrazi takie życzenie, pozostawić swoją odzież i przedmioty wartościowe w depozycie szpitalnym.

Ogólne zasady dotyczące przyjęć pacjentów do oddziałów stacjonarnych i dziennych Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ w Krakowie

Zasady dotyczące przyjęć pacjentów do poradni zdrowia psychicznego (PZP), poradni dla osób z problemami alkoholowym (PA), oraz zespołów leczenia środowiskowego (ZLŚ) Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ w Krakowie.

Zasady tworzenia listy oczekujących na przyjęcie do Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie

Cennik usług, którzy nie są leczeni w ramach ubezpieczenia zdrowotnego NFZ : cennik_uslug_2016

Skip to content