Szpital Kliniczny im.dr. Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie

Przejdź do głównej treści

Webinarium – Odporność psychiczna – Pusty talerz na wigilijnym stole 18.12.2024 godz. 17:00

Zapraszamy na kolejny webinarium z cyklu „Odporność psychiczna”. Tym razem wspólnie porozmawiamy o wpływie, jaki mają rytuały i tradycje rodzinne na rozwój społeczno-emocjonalny dzieci i młodzieży. Zastanowimy się nad tym, w jaki sposób dzieci czerpią wiedzę i doświadczenie o świecie ludzi i emocji celebrując z bliskimi ważne chwile. Zapraszamy!
Naszą Ekspertką będzie Pani Agnieszka Fusińska-Korpik – Doktor nauk społecznych, psycholog ze specjalizacją kliniczną, psychoterapeuta, Pracownik badawczo-dydaktyczny Katedry Psychiatrii Wydziału Lekarskiego KAAFM. Kierownik Ośrodka Edukacji, Badań i Rozwoju Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Koordynator programów profilaktyki zdrowia psychicznego skierowanych do różnych grup rozwojowych.

Link do spotkania – poniżej:
https://zoom.us/j/99881638335?pwd=zrSxqZmq88o1F9v0mzalckkaJ85VoI.1

Webinarium realizowane w ramach Programu „Ty decydujesz jak reagujesz” – wzmacnianie odporności psychicznej i zapobieganie agresji rówieśniczej wśród dzieci i młodzieży w województwie małopolskim w roku szkolnym 2023/2024.
Program realizowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego.