Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży Kraków-Podgórze

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży Kraków-Podgórze I

ul. Babińskiego 29 (budynek nr  4 B )

godziny rejestracji: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 20:00 pod numerem 12 6524 500

e-mail: podgorze@babiński.pl

strona internetowa: www.podgorze.babinski.pl

Facebook: https://www.facebook.com/podgorze.babinski

Instagram: https://www.instagram.com/podgorze_babinski/

 

Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży Kraków-Podgórze I zatrudnia psycholożki i psychologów, psychoterapeutki i psychoterapeutów zaangażowanych w profesjonalne pomaganie dzieciom, młodzieży i rodzinom. Przyjmujemy pacjentów/pacjentki w wieku od 0 do 21 roku życia (powyżej 18 roku życia – pod warunkiem kontynuowania nauki), bez skierowania, bezpłatnie: w ramach kontraktu z NFZ.
Prowadzimy psychoterapię indywidualną, rodzinną, grupową.
Pracujemy także w środowisku dziecka czy młodego człowieka. Wspieramy rodziców/opiekunów w ramach sesji wsparcia psychospołecznego. Wychodzimy z gabinetów do miejsc codziennego funkcjonowania: do domu, do szkoły, przedszkola. Wiemy, że skuteczna pomoc wymaga wieloaspektowych działań, dlatego współpracujemy z instytucjami z otoczenia dziecka i rodziny, np. ośrodkami pomocy społecznej, jednostkami oświaty, jednostkami pieczy zastępczej.

Przyjęcie do jednostki:

Poradnia przyjmuje pacjentów/pacjentki bez skierowania.
Zapraszamy do kontaktu z numerem telefonu rejestracji: 12 6524 500 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20.00
Jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami jednostek oświaty, kultury, pomocy społecznej i innymi działającymi na rzecz dziecka i rodziny.
Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie: podgorze@babinski.pl

mgr Olga Badura-Matyja
Koordynator Poradni.
psycholog, w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, rodzicami i w pracy środowiskowej zdobywała, m.in., w szkole podstawowej, specjalistycznym ośrodku wsparcia, poradni psychologicznej. Pracę poddaje superwizji.
telefon: 516 497 195
e-mail: olga.badura@babinski.pl

mgr Dominika Chmiel
psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Od lat związana z pracą z dziećmi i młodzieżą, a także ich rodzicami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną oraz grupową. Swoją pracę poddaje superwizji.
telefon: 516 451 341
e-mail: dominika.chmiel@babinski.pl

mgr Artur Krupa
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta psychodramy. W trakcie całościowego szkolenia systemowo-psychodynamicznego Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową. Pracuje pod stałą superwizją.
telefon: 690 438 550
e-mail: artur.krupa@babinski.pl

mgr Magdalena Kusio
psycholog w trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii w podejściu systemowo-ericksonowskim realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, rodzinami w IPOW dla Chłopców w Krakowie. Doświadczenie zdobywała m.in. w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Centrum Interwencji Kryzysowej, Uniwersyteckim Szpitalu, Dziecięcym w Lublinie. Pracę poddaje superwizji.
telefon: 692 898 386
e-mail: magdalena.masiarz@babinski.pl

mgr Małgorzata Ryś
psycholog, psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ, przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową.  Pracuje pod stałą superwizją.
e-mail: malgorzata.rys@babinski.pl
telefon: 660 741 539

mgr Karolina Ziobrowska
psycholog, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz we współpracy z rodzicami. Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.
E-mail: karolina.ziobrowska@babinski.pl
telefon: 662 123 895

Skip to content