Ogłoszenia o ofertach pracy

Ogólne zasady aplikowania w przypadku zamieszczanych poniżej ogłoszeń:

Dokumenty aplikacyjne składające sie z:

– CV,

– listu motywacyjnego

– dokumentów potwierdzajacych kwalifikacje

ewentualnie innych wymaganych dokumentów

prosimy składać drogą elektroniczną na adres e-mail kadry@babinski.pl lub osobiście w Dziale Kadr Szpitala (Budynek XXVIII – Willa Dyrektora) lub też za pośrednictwem poczty na adres Dział Kadr Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, 30-393 KRAKÓW ul. Babińskiego 29. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 br. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami”.

Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie zatrudni :  Informatyka

Opis stanowiska:

  1. Bieżący serwis, konfiguracja i instalacja sprzętu komputerowego
  2. Wsparcie dla użytkowników w zakresie oprogramowania biurowego, pomoc pracownikom przy usuwaniu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
  3. Serwis urządzeń peryferyjnych
  4. Konserwacje sprzętu komputerowego
  5. Montaż i demontaż, przenoszenie, podłączenie sprzętu na stanowiskach,

Wymagania: 1. Wykształcenie minimum średnie 2. Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych (Windows); 2. Bardzo dobra znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego 3. Dobra znajomość aplikacji biurowych Microsoft Office, OpenOffice 4. Podstawowa znajomość działania sieci komputerowych i środowiska    domenowego 5. Umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania instrukcji użytkownikom 6. Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze całego etatu.

Data publikacji: 24 listoopada 2017 r.

Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie zatrudni :  Pielęgniarkę

do pracy w Oddziale Dziennym w Skawinie CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres

jolanta.wdowka@babinski.pl

Data publikacji 26 października 2017 r.

Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ w Krakowie zatrudni:

Stanowisko: Pielęgniarki w wymiarze całego etatu

Zgłoszenia prosze kierować do pani Ewy Jelonek Przełożonej Pielegniarek tel. 12 65 24 325 lub e-mail: ewa.jelonek@babinski.pl

Data publikacji: 9 października 2017 r

Stanowisko: Lekarz specjalista psychiatrii, Psycholog ze specjalizacją z psychologii klinicznej i/lub psychoterapeuta.

Od 1 listopada 2017 r. do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego/Oddziału Dziennego i Zespołu Leczenia Środowiskowego Skawinie

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres

Data publikacji: 6 października 2017 r.

Stanowisko: Psycholog ze specjalizacją z psychologii klinicznej i/lub psychoterapeuta

Od 1 listopada 2017 r. do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego i/lub Oddziału Dziennego w Myślenicach.

CV oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres:    jolanta.wdowka@babinski.pl

Data publikacji: 2 października 2017 r.

Stanowisko:  Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Miejsce pracy : Oddział Rehabilitacji dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi.

Wymiar zatrudnienia : pełny etat

Wymagania: – certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień

Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Data publikacji: 20 września 2017 r.

Stanowisko:  Psycholog

Miejsce: Zespół Leczenia Środowiskowego i Poradnia Zdrowia Psychicznego

Wymagania:

– ukończone studia magisterskie z psychologii,

– specjalizacja z psychologii klinicznej

Data publikacji: 8 września 2017 r.

Stanowisko: Lekarz specjalista psychiatra do pracy w wymiarze całego etatu.

Warunki płacy i pracy do uzgodnienia.

Stanowisko: Psycholog Kliniczny z certyfikatem psychoterapeuty (2 etaty)

Miejsce pracy: Poradnia Zdrowia Psychicznego Kraków-Podgórze, Kraków ul. Babińskiego 29 oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego Kraków- Krowodrza, Kraków ul. Olszańska 5

Zakres obowiązków:

–  świadczenie usług psychologicznych polegających w szczególności na diagnozie psychologicznej, opiniowaniu, psychoterapii, udzielaniu pomocy psychologicznej.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe magister psychologii,  specjalizacja z psychologii klinicznej, certyfikat psychoterapeuty.