FUNDACJA POMOCY CHORYM PSYCHICZNIE IM. TOMASZA DECA ZAPRASZA NA PRZEDTSAWIENIE JASEŁKOWE

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zapraszam na trzy przygotowane w ramach projektu dofinansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach Programu Mecenat Małopolski JASEŁKA. Przedstawienie odbędą się w poniedziałek 19 grudnia o 14.30, we wtorek 20 20 grudnia, o godz. 14.30  oraz we środę 21 grudnia o godz.  1100. Serdecznie zapraszamy.

Przedstawienie jest zwieńczeniem projektu „Szopka Krakowska – przedstawienie jasełkowe i uzupełnienie zabytkowej szopki z 1930r. z Zakładu dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie”. W ramach projektu podczas warsztatów ceramicznych powstały figurki do zabytkowej Szopki Krakowskiej, a podczas warsztatów rękodzielniczych – kukiełki – bohaterzy przedstawienia jasełkowego. We wszystkie działania w projekcie czyli wykonanie figurek i kukiełek oraz w przygotowanie przedstawienia byli zaangażowani nasi Pacjenci. Scenariusz został oparty na tekście zawartym w publikacji „Szopka Krakowska” z 1926r. Oprawę muzyczną przygotowała Orkiestra Zespołu Pieśni i Tańca Krakowiacy. Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie prosimy o informację z poszczególnych oddziałów, który termin Państwu odpowiada i jak liczna byłaby grupa pod nr tel. 467.


Plakat

 

Szkolenia z systemu Eskulap z Panelu Poradnianego – linki

Wpisany przez Łukasz Adamczyk poniedziałek, 05 grudnia 2022 12:02

Skip to content