NOWA OFERTA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO KRAKÓW PODGÓRZE – KONSULTACJE Z ZAKRESU SEKSUOLOGII I TERAPII PAR

NOWA OFERTA PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO KRAKÓW-PODGÓRZE

 KONSULTACJE Z ZAKRESU SEKSUOLOGII I TERAPII PAR

Jedyna w Małopolsce możliwość skorzystania z tego rodzaju bezpłatnej specjalistycznej konsultacji

 

Zlokalizowana w budynku 7 B Poradnia Zdrowia Psychicznego Kraków-Podgórze poszerzyła swoja ofertę. Od 6 października przyjmuje tu pani Magdalena Krzak psycholog i seksuolog kliniczny, która specjalizuje się miedzy innymi w terapii zaburzeń  życia seksualnego – dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn oraz w terapii par – konsultacje z zakresu seksuologii i terapii małżeńskiej. Zgłaszać się można do niej również w przypadku  doświadczenia bólu emocjonalnego, zaburzeń lękowych, histerii, zaburzeń w relacjach międzyludzkich oraz przypadkach przeżytej traumy, kryzysów w związkach, kryzysów emocjonalnych i życiowych oraz zaburzeń tożsamości płciowej  i trudności w zakresie oceny i akceptacji orientacji seksualnej.

Pani Magdalena Krzak jest psychologiem, seksuologiem klinicznym i biegłym sądowym w zakresie seksuologii. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz Studia Podyplomowe Seksuologii w Warszawie. Od 2009 roku posiada Certyfikat Seksuologa Klinicznego nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Odbyła szkolenia z zakresu psychoterapii osób dorosłych oraz par, prowadzonych między innymi przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Pracuje jako biegły sądowy, a doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Poradniach Seksuologicznych w Warszawie i Krakowie, gdzie prowadziła indywidualną oraz partnerską terapię zaburzeń seksualnych oraz terapię grupową sprawców przestępstw seksualnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Krakowskiego Towarzystwa Medycznego. Podlega regularnym superwizjom i szkoleniom z zakresu seksuologii, prowadzonym przez certyfikowanego Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych.

Pani Magdalena Krzak przyjmuje w poradni w poniedziałki pd 8.00 do 15. 30, we środy w godzinach od 8.00 do 11.45  oraz we czwartki w godzinach od 8.00 do 15.35, po uprzedniej rejestracji pod nr tel. 12 -65-24-570.